Рубрики
Без рубрики

Українська пісня — найкраща в світі!

Український прапор -саме природній :)
Український прапор -саме природній 🙂

Невеличкий експеримент, любі друзі, шановні читачі нашого блогу. Власне, мені трохи нудно і важкувато писати було блога російською, але так склалось. Блог було написано російською. Довго я вагався. Чи варто писати українською? Отже, вирішив зробити невеличкий експеримент і подивитись на вашу реакцію.

Тому цей експериментальний випуск буде про те, що мені дуже близько і цікаво. Ні, не про каву. Каву я теж дуже люблю. Але випуск — про українську пісню. Коли ми їхали з України, я сказав, що єдине, за чим я буду сумувати точно — українська пісня. Краще української пісні нема нічого в світі. Це правда. Мені подобається німецька мова. Якби не подобалась — я б так легко її не засвоїв. Але спів…

Жодна пісня не звучить так мелодійно і магічно, як українська і навіть не важливо про що вона і ким виконується — вона завжди лягає на серце. Її завжди хочеться слухати. І весільну, і сумну, і сучасну, і народну — будь яку.

А чого варті найкращі в світі голоси — Зінкевича, Гнатюка, Поповича і багатьох, кого я можу перелічувати чи не цілий день. Дружина додає “і Віктор Павлик”. Привіт, Вікторе! Чого варті мою любимі Скрябін, Дзідзьо, Мед Хедс Ікс Ель, Меридіани, Вова-зі-Львова, Гнатковський і Лорд і багато інших мега-талановитих і супер-крутих. Чого варта славетна Територія А! Великий привіт Анжеліці Рудницькій — вона просто чудова і вся її команда. З багатьма нашими артистами, так сталось, я знайомий особисто. Вони всі прості і звичайні люди. Крім того, що неймовірно талановиті. Власне, як і наша пісня.

До чого це я? Коли на душі трохи сумно інколи буває. З того чи іншого приводу, я роблю дуже просто. Вмикаю “я хочу мати ту малу” або “місця щасливих людей”, або “тільки у Львові” або будь-яку нашу пісню, від чого стає спокійно і весело. Бо наша пісня надає нам багато позитивної енергії.

Нажаль, особисто я ні співаю, ані граю. Звичайно, підспівую своїм улюбленим співакам, бо знаю всі слова. Але з голосом історія не склалась. Головне, насправді, як звучить це у тебе в душі, я думаю.

Хтось, хто дочитав до цього місця, подумає, навіщо цей випуск? Яка в ньому суть?

Я не знаю. Просто захотілось сказати — найкраща в світі пісня — українська. Я згадую, коли я танцював на курсах німецької під Дзіздзя, до мене підійшло більше півгрупи, щоб я скинув їм лінк на цю музику. А дехто навіть похвастався знанням творчості деяких наших гуртів, чим мене приємно вразили.

Люде, любіть свою мову, свою пісню. Це найцінніше, що в нас є. Це скарб, якщо нашу пісню співають не лише європейці, але й люди з Китаю, Японії, Кореї і інших країн, для яких наша мова, немов інопланетянська.

(Підняли чарки медової з пекучим) За нашу, найкращу в світі солов’їну, будьмо! 🙂

Маленький пі-ес. Я люблю і поважаю всі інші мови. Всі мови світу несуть в собі щось своє, щось особливе і є унікальними. І українська — лише одна з них. Але наша мова, на мою персональну і особисту думку, була створена саме для пісні, бо в пісні вона розкривається так, як жодна інша. Така думка.

9 ответов к “Українська пісня — найкраща в світі!”

Згодна на всі 100!! В нас дуже гарна мова, дуже талановиті виконавці. Я, доречі, декілька нових талантів відкрила для себе вже тут, коли по вечорам хотілось послухати щось наше, рідне 🙂

Наприклад, ця дівчина: http://youtu.be/EQcA_2pcU3U
Українська мова її голосом — просто шедевр!

Десь пів року назад почула пісню «Квітка-душа» Матвіенко. Це шедевр!!! Найбільш українська мова розкривається в таких ліричних піснях.

Сашко, пишіть українською, порадуйте свою аудіторію!
Ось декілька причин:
— дуже не вистачає украївномовного контенту в інтернет-мережі. Не офіційної преси, а персонального, саме такого як ваш блог;
— вибір мови в Україні наразі асоциюється з певним світоглядом, В деяких випадках — особливо у випадку в вашим блогом — цей стереотип неоправданий. Але він всеж таки є;
— у Вас чудово виходить писати українською!:)

Ну вот, а говорят, что языки похожи и украинский вариант русского 🙂

Я живу недалеко от границы с Украиной рядом с Ростовом-на-Дону.
Знаю несколько человек, которые говорят на русском украинском. Этот мне понятен 🙂
Украинский — красивый язык.

Я вообще с Май.ана украинцами восторгаюсь — они смогли, а мы нет. Украинцы — более свободолюбивые оказались. Молодцы.

Дуже гарний і корисний блог. Дякую за прагнення ділитись досвідом зі світом! Ця стаття теж завжди на часі. ПРиємно почитати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.